Górne menu pomocnicze
AKTUALNE INFORMACJE

Powrót do: Główne aktualności

Partner handlowy firmy Artbau Wind

Elektrownia wiatrowa

Zapraszamy do zapoznania się z firmą Artbau Wind, z którą nawiązaliśmy współpracę.

W ofercie znajdują się wiatraki jak i moduły fotowoltaiczne.

Szczegóły na oficjalnej stronie: http://www.a-wind.pl
oraz w ulotce promocyjnej: pobierz

Aktualizacja asortymentu

Z początkiem maja wprowadzamy do sprzedaży NOWOŚĆ - moduły fotowoltaiczne, w najbliższej przyszłości będziemy mogli zaoferować asortyment do całych zestawów: akumulatory, regulatory ładowania oraz inwertery.
Pv Zapraszamy również do obejrzenia oferty grzejników aluminiowych jak i dekoracyjnych firmy Fondital, oraz gamy kotłów stojących olejowych i gazowych.
Szczegóły: Moduły fotowoltaiczne
Kotły stojące olejowe
Kotły stojące gazowe
Grzejniki aluminiowe
Grzejniki dekoracyjne

Elektrownia wiatrowa

Przydomowa elektrownia wiatrowa Przydomowa elektrownia wiatrowa

Serdecznie informujemy, że firma Etherm Sp. z o.o. jako jedna z pierwszych w regionie rozpoczyna produkcję małej przydomowej elektrowni wiatrowej o mocy nie przekraczającej 3kW. Powstał już prototyp "wiatraka", który aktualnie został poddany testom.
Produkcja i sprzedaż rozpocznie się w drugiej połowie 2011 roku, o szczegółach poinformujemy Państwa na stronie internetowej, wszelkie pytanie prosimy kierować do naszych konsultantów w dziale Kontakt.

Kup kolektor słoneczny z 45% dopłatą!

Ulotka

Informujemy, że 17 czerwca 2010 roku Zarząd NFOŚiGW podpisał z sześcioma bankami umowy, uruchamiające program dopłat do kredytów bankowych na zakup i motaż kolektorów słonecznych.

Po szczegóły informacji odsyłamy do oficjalnej strony: szczegóły

Ropoczęliśmy rozmowy z bankami w regionie, aby pomóc przyszłym Klientom zrealizować zakupy kolektorów słonecznych w naszym sklepie z dopłatą(zarówno w sklepie internetowym jak i w siedzibie firmy Etherm Sp. z o.o. - patrz dział Kontakt). Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Kolektory próżniowe firmy Etherm Sp. z o.o.

Pk-15-58_thumb

W ofercie firmy Etherm znajdziecie Państwo kolektory próżniowe produkowane i sygnowane marką Etherm. Jako producent oferujemy kolektory w bardzo niskiej cenie, przy niewiarygodnie wysokich parametrach sprawności.

Szczegóły w dziale: Kolektory próżniowe

Nowa seria kotłów Immergas

Foto_eolo_star_24_kw_thumb

Oferta sklepu internetowego stopniowo powiększa się o produkty z gamy kotłów firmy Immergas. Zapraszamy do zapoznania się z cenami kotłów tradycyjnych serii Star oraz kondensacyjnych serii Victrix.

Szczegóły w działach:
Tradycyjne
Kondensacyjne

Targi Minikowo maj 2012 "Lato na wsi"

Miło nam poinformować, że firma Etherm po raz kolejny uczestniczyła w targach "Lato na wsi" odbywających się w Minikowie pod Bydgoszczą. W minionej edycji targi odwiedziło blisko 20 tysięcy osób, a firma Etherm otrzymała "Wyróżnienie specjalne Dyrektora Kujawsko-Pomorskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Minikowie za propagowanie odnawialnych źródeł ciepła", za które serdecznie dziękujemy!

Dziękujemy serdecznie za nagrodę i obiecujemy, że dołożymy wszelkich starań, aby kolejna edycja przyniosła kolejne zmiany na lepsze - już w maju 2013!

Szczegółów dotyczących targów przyszłych oraz już zakończonych, prosimy szukać na oficjalnej stronie: Targi Minikowo

Powrót do Aktualności:
Aktualności

Strona główna Kontakt Mapa strony